Tūristu vilcieniņš

Jautājums uzdots: V C 20. jūnijs

Skaisti ir, ka pilsētā brauc tūrisma vilcieniņš, bet vai tiešām tik skaļa mūzika ir jāspēlē un vēl pie tam ne latviešu. Ja dienā regulāri gar māju braukā un jāklausās tik skaļi ar tumbām, tad rodas jautājums vai nevar braukt bez tās mūzikas? Tūristi arī uzdod šo jautājumu, kāpēc tik skaļa mūzika ?


  • Ventspils valstspilsētas pašvaldība

    Atbilde: Ventspils valstspilsētas pašvaldība 25. jūnijs

    Atbild Mārketinga un tūrisma nodaļa:
    Paldies par Jūsu ziņu.

    Esam sazinājušies ar tūristu vilcieniņa projekta īstenotāju un informējuši par saņemto iedzīvotāju un pilsētas viesu atsauksmi saistībā ar mūzikas skaļumu. Projekta īstenotājs ir apņēmies samazināt mūzikas skaļumu, lai tā netraucētu apkārtējiem iedzīvotājiem un pilsētas viesiem.

Uzdod jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt. Jūsu uzdotais jautājums portāla būs redzams, tiklīdz atbildīgā institūcija sniegs atbildi.
Necenzēti, rupji vai apmelojoši jautājumi netiek publicēti un atbildes uz tiem netiks sagatavotas, tāpat arī necenzēti, aizskaroši vai neatbilstoši komentāri netiks publicēti un tiks dzēsti.

Pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture