Atkritumu apsaimniekošana

Lai pilnveidotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēmu, turpināta poligona „Pentuļi” infrastruktūras pilnveide. 2013. gadā darbu sācis poligonā izveidotais atkritumu priekšapstrādes centrs. Līdz ar to samazināsies poligonā apglabājamo atkritumu daudzums un pagarināsies poligona kalpošanas laiks.

Ventspilī veiksmīgi darbojas dalītās atkritumu vākšanas sistēma – 2 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumi, kuros bez maksas pieņem   dažādus atkritumu veidus, kā arī vairāki desmiti  šķiroto atkritumu nodošanas punkti, kuros arī bez maksas var atbrīvoties no stikla taras un PET pudelēm. Informācija par punktu novietojumu atrodama interaktīvajā šķirošanas sistēmas kartē: https://skiroviegli.lv/#/. Regulāri – divas reizes gadā – notiek bezmaksas lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijas. Reizi gadā notiek bezmaksas bīstamo atkritumu, kā arī elektronisko iekārtu un elektronisko atkritumu savākšanas akcija.

2021. gada 28. oktobra Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes saistošie noteikumi Nr. 12 “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Ventspils valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā” – šeit.

Vairāk informācijas par atkritumu apsaimniekošanu Ventspilī: www.vlk.lv.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture