Pirmdien, 22. jūnijā, Ventspils valstspilsētas pašvaldības Domes priekšsēdētāja 1.vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs un Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis piedalījās Kurzemes radio intervijā, kurā informēja par šādu tematu “Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas aktualitātes”.
Noklausies radio intervijas ierakstu šeit.