Aicinām piedalīties nūjošanas nodarbībās

1

No 23. līdz 30.septembrim visā Latvijā un Ventspilī notiks Eiropas sporta nedēļa un tās mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un būt fiziski aktīvākiem.

Nedēļas ietvaros, 24. un 26.septembrī notiks nūjošanas prasmju pilnveidošana veselīgai un aktīvai dzīvei “NĀC NŪJOT!”.

Nodarbības notiks sestdien, 24.septembrī plkst. 11:00 Staldzenē pie stāvkrasta pludmales, bet 26.septembrī plkst. 19:00 pie Enkuru parka centrālās ieejas. Nodarbībās ikviens interesents aicināts uzzināt, izmēģināt, apgūt, pilnveidot un iespējams kliedēt mītus par nūjošanu nūjošanas nodarbībām. Nodarbības intensitāte un fiziskā slodze tiks piemērota visām vecuma grupām. Nodarbības tiks veidotas, lai dalībnieki uzzinātu par nūjošanas ekipējumu, drošas nūjošanas pamatprincipiem, atpazītu biežākās nūjotāju kļūdas un to ietekmi uz veselību. Nodarbībās tiks veikti nūjošanas tehnikas apguves vingrinājumi, iesildīšanās un atsildīšanās vingrinājumi, kā arī nūjošana distancē. Aktīvākos nodarbību dalībniekus gaida noderīgi pārsteigumi.  

Jautājumu gadījumā par laikiem un inventāru sazinieties ar nūjošanas treneri Aivu Rupeiku pa tālr. 28339697.

Pasākumi organizēti Eiropas Savienības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

Nesēdi mājās un esi aktīvs!


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture