Aicinām pieteikties semināram “LABĀS PRAKSES PĀRVALDĪBA UN PĀRMAIŅU VADĪBA VENTSPILS AUGSTSKOLĀ”

1

Ventspils Augstskolā (VeA) 28. novembrī plkst. 10.30 notiks seminārs “Labās prakses pārvaldība un pārmaiņu vadība Ventspils Augstskolā”, kurā uzstāsies Ventspils pilsētas, Ventspils Augstskolas un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas pārstāvji.

Seminārā uzstāsies Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš, kurš runās par Ventspils valstspilsētas pašvaldības un Ventspils Augstskolas mijiedarbības lomu reģiona attīstībā un uzņēmējdarbības vides veicināšanā. Vēl seminārā būs iespējams dzirdēt VeA Padomes priekšsēdētāju Kristapu Klausu, VeA rektoru Andri Vaivadu un VeA studiju prorektori Unu Libkovsku, kā arī Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) prezidenti Signi Bāliņu.

Seminārā tiks runāts par Ventspils Augstskolas mijiedarbības lomu reģiona attīstībā, par pārmaiņu vadību stratēģiskajai attīstībai t.sk. kvalitātes vadību,  par Ventspils Augstskolas labās prakses pārvaldību un studiju modernizācijas pievienoto vērtību sabiedrības ilgtspējai un nākotnes darba vietām piemērotu augstāko izglītību. Semināra noslēgumā paredzēts tīklošanās pasākums ar diskusijām, kur visi klātesošie ir aicināti uz sarunās ar ekspertiem, dalīties ar pārdomām par to kā nākotnē pilnveidot augstākās izglītības institūciju pārvaldību, studiju programmu saturu un kvalitāti nozares attīstības vajadzībām.

Seminārs tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta “Ventspils Augstskolas studiju programmu satura kvalitātes pilnveide, resursu izmantošanas efektivitātes uzlabošana un labākas pārvaldības nodrošināšana” ar id. nr. 8.2.3.0/18/A/014 ietvaros un ar šo semināru tiek noslēgta projekta piecu gadu realizācija augstskolā. Šī projekta galvenais mērķis bija pilnveidot Ventspils Augstskolas studiju programmu satura kvalitāti, efektīvi izmantojot pieejamos resursus, nodrošināt labāku augstākās izglītības institūciju pārvaldību un vadības personāla kompetenču un prasmju paaugstināšanu.

Uz semināru tiek aicināts ikviens VeA students, darbinieks, kā arī Ventspils pilsētas, Ventspils novada darba devēji un nozaru asociācijas pārstāvji, kā arī citi interesenti. Seminārs notiks VeA auditorijā D104.

Lai sekmīgāk plānotu pasākumu aicinām ikvienu reģistrēties līdz 27. novembrim ŠEIT->


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture