Apbalvoja Ventspils jauniešus “Ventspils Jauniešu gada balvā 2023”

1

Piektdien, 5. aprīlī, plkst. 19 koncertzālē ”Latvija” norisinājās Ventspils skolu pašpārvalžu ”Prezidentu kluba” organizētā ”Ventspils Jauniešu gada balvas 2023” svinīgā ceremonija.

”Ventspils Jauniešu gada balva” ir pasākums, kurā apbalvo un izsaka pateicību pilsētas jauniešiem, kuri ar savu neatlaidīgo darbu sasniedz augstus rezultātus un motivē pārējos iedzīvotājus būt aktīvākiem.

Arī šajā gadā ”Prezidentu klubs” ir sasniedzis rekordlielu kandidātu pieteikumu skaitu – vairāk nekā 300 pieteikuma anketas, no kurām Ventspils valstspilsētas pašvaldības Jaunatnes lietu komisija izvēlējās trīs nominantus un balvu ieguvējus katrā no nominācijām.

Uzvarētāji tika noteikti deviņās nominācijās: Gada biznesa haizivs, Gada darba rūķi, Gada mākslinieks, Gada straujākā izaugsme mūzikā, Gada atbalsts, Gada iedvesma sportā, Gada skolēns, Gada notikums un Gada jaunietis.

Pasākumu organizē Ventspils skolēnu pašpārvalžu “Prezidentu klubs” ar biedrības “Attīstības fabrika” atbalstu un Ventspils valstpilsētas pašvaldības domes finansiālu atbalstu.

71

Autors: Ventspils hronikas arhīvs


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture