Apstiprina Ventspils valstspilsētas un Ventspils novada pašvaldības civilās aizsardzības plāna sadaļas

1

Ceturtdien, 16. novembrī, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprināja Ventspils valstspilsētas pašvaldības un Ventspils novada pašvaldības sadarbības teritorijas civilās aizsardzības plāna sadaļu par darbību militāra iebrukuma vai kara gadījumā.

Minētā sadaļa izstrādāta atbilstoši Ministru kabineta 2017. gada 7. novembra noteikumiem Nr. 658 “Noteikumi par civilās aizsardzības plānu struktūru un tajos iekļaujamo informāciju”, un tādai jābūt iestrādātai sadarbības teritoriju civilās aizsardzības plānos visā Latvijā līdz 2024. gada 1. janvārim.

Civilās aizsardzības plāna sadaļā par darbību militāra iebrukuma vai kara gadījumā ir iekļauta kārtība, kā notiek agrīnā brīdināšana, iedzīvotāju informēšana, pašvaldības sabiedriskās kārtības nodrošināšana, mobilitātes un pretmobilitātes pasākumi, dzeramā ūdens, pārtikas, degvielas, kurināmā rezervju, medicīnas u.c. resursu iesaistīšana, patvertnēm piemēroto būvju izmantošana, pašvaldības teritorijā esošo personu, materiālo vērtību un citu priekšmetu evakuācija, evakuēto personu uzņemšana pašvaldības teritorijā, pašvaldības institūciju kritisko funkciju noteikšana.

Sadaļa apstiprināta atbilstoši Civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas likuma 11.panta pirmās daļas 3.punktā un desmitajā daļā noteiktajam.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture