Ar pašvaldības finansējumu veiks pārbūvi Kuldīgas ielā, Ventspilī

1

Kuldīgas ielas pārbūves posms ir 264 m garš un ir valsts reģionālā autoceļa P108 (Ventspils—Kuldīga— Saldus) turpinājums. Pašreiz tas ir ar vecu betona bruģakmens brauktuves segumu, līdz ar to brauktuves segums daudzās vietās ticis labots un ir ar daudziem bojājumiem (iesēdumiem un risēm), kā arī lietus laikā brauktuves malās krājas ūdens. Projekta ietvaros paredzēts veikt brauktuves seguma bruģakmens virskārtas pārbūvi, kā arī stāvvietu un iebraktuvju iesēdumu remontu.

Ceturtdien, 13. aprīlī, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu pārbūvēt Kuldīgas ielu posmā no Pāvila ielas līdz Lielajam prospektam, Ventspilī, piešķirot Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansējumu 157 tūkst. EUR apmērā, t.sk. piesaistot aizņēmumu Valsts kasē.

Būvniecības darbus paredzēts veikt no 2023. gada maija līdz 2023. gada augustam.

Īstenojot Ventspils pilsētas ilgtspējīgas attīstības stratēģijā līdz 2030. gadam noteiktos mērķus, tostarp veidot ērtu, drošu, pievilcīgu un vidi saudzējošu dzīves un darba telpu, šis projekts uzlabos pilsētvides kvalitāti un satiksmes drošību, kā arī pašvaldības transporta infrastruktūru, nodrošinot ērtāku pārvietošanos pilsētas iedzīvotājiem, viesiem, kā arī uzlabos vidi tūrisma un uzņēmējdarbības attīstībai.


3 comments

 1. Viesis

  Viesis, 17. aprīlis 2023 - 15:53

  Pa Rīgu esi braucis? Pa kādu citu Kurzemes pilsētu? Tiešām, tās plāksnes bojā auto?

 2. MrMusha

  MrMusha, 16. aprīlis 2023 - 22:13

  Minētos ilgtspējīgas attīstības stratēģijas mērķus daudz labāk pildītu blakus posmā esošo betona plākšņu aizvākšana. Lietusūdens ātra aizplūšana un cita projektētāju gudrā fleitēšana ir aktuāla 2x gadā, kamēr auto laušana uz tām plāksnēm notiek 365 dienas gadā.

  1. Ventspils Komunālā pārvalde

   Atbilde: MrMusha

   Ventspils Komunālā pārvalde, 17. aprīlis 2023 - 11:06

   Labdien! Informējam, ka minēto betona plākšņu segumu nav plānots mainīt, jo tas ir labā tehniskā stāvoklī. Turklāt šis segums kalpo kā vēsturiska liecība pilsētai no 1939. gada.


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture