Deju studija “Prieks” aicina uz jubilejas koncertuzvedumu

1

Ventspils Kultūras centra mūsdienu deju studija “Prieks” šogad svin savu 25+2 gadu jubileju. 11. decembrī plkst. 15.00 teātra namā “Jūras vārti” deju studijas “Prieks” audzēkņi un tās vadītāja Everita Panfiļonoka aicina uz muzikālu deju uzvedumu “Ceļš laikā”.

Koncerta stāsts ir par divām māsām, viņu kopīgām atmiņām, piedzīvojumiem un par satikšanos gaišākajos gada svētkos – Ziemassvētkos.

Uzvedumā ar saviem priekšnesumiem priecēs arī Ventspils Jaunrades nama mūsdienu deju studijas “Skorpions” audzēkņi (vadītāja Inga Spodiņuka) un Svetlanas Grundmanes deju studija “Deguntiņš uz augšu”. Koncerta režisore Ineta Kalniņa.

Prieks ir dalīties ar to, kas mums pieder, vienalga, vai tā būtu maize vai māja, doma vai sapnis, dziesma vai deja…”, tā par sevi saka deju studijas “Prieks” dalībnieki un vadītāja Everita.

Deju studijā tiek apgūtas dejas mūsdienīgā stilā un mūzikā, kā arī veidotas sižetiskas dejas ar savu stāstu un piedzīvojumu. Studijas dalībnieki vienmēr aktīvi piedalās Ventspils rīkotajos pasākumos – Bērnu svētkos, Pilsētas svētkos, Bērnu pilsētiņu aktivitātēs, dažādos koncertos Kultūras centrā, teātra namā “Jūras vārti”, basketbola spēlēs u.c., kā arī dažādos konkursos un festivālos gan Latvijā, gan arī aiz tās robežām – Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Slovākijā, Ungārijā.

Biļetes cena 3 EUR. Tās iespējams iegādāties visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture