Ēnu diena arī MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”

1

Šī gada 4.aprīlī notiks izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” rīkotais pasākums – Ēnu diena 2024. Tā ir pasaulē atzīta karjera izglītības programma, kas ļauj 1. – 12.klašu skolēniem iepazīties ar dažādām profesijām un nozarēm, tādā veidā arī palīdzot skolēniem izvēlēties sev vēlamo nākotnes profesiju.

Arī MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” iesaistās šajā pasākumā un piedāvā skolēniem no 14 gadu vecuma iepazīties ar mūziķa un/vai pedagoga profesiju, ieskatīties pedagogu ikdienas darbā, kā arī iepazīt MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”.

Šogad skolēniem tiek piedāvāta iespēja izvēlēties kādu no 17 MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” piedāvātajām vakancēm, kas iekļauj gan akadēmiskās mūzikas pedagogus, gan ritma mūzikas (džeza) pedagogus, kā arī skaņu un gaismu operatorus. Tāpat skolēniem ir iespēja ēnot direktora vietnieci profesionālās ievirzes izglītības programmās, projektu vadītāju, kā arī skolas direktoru Jēkabu Macpanu. Ar visām piedāvātajā vakancēm iespējams iepazīties mājaslapā – enudiena.lv.

Skolēni aicināti pieteikties vakancēm jau no 1.marta. Taču kopumā skolēniem ir 3 pieteikšanās iespējas: 1. – 4.marts, 8. – 11.marts, 15. – 18.marts.

Aicinām skolēnus izmantot iespēju un iepazīties ar piedāvātajām profesijām MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”.

Uz tikšanos 04.04.2024.!


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture