CERT.lv eksperta Egila Stūrmaņa lekcija “Mēs un internets”

“Europe Direct Ventspils” aicina ikvienu, kurš vēlas uzzināt vairāk par aktuālajiem riskiem un apdraudējumiem interneta vidē, kā arī saņemt ieteikumus drošākai interneta lietošanai, uz CERT.LV eksperta Egila Stūrmaņa lekciju “Mēs un internets” otrdien, 13. februārī, plkst. 15.00 ZOOM tiešsaistē. Pasākumu klātienē translēs arī Gāliņciema bibliotēkā.
Stundu garajā nodarbībā eksperts skars plašu tēmu loku – runās par apdraudējumiem, tehnoloģiju un cilvēku uzvedības riskiem, ārējo datu nesēju riskiem, krāpnieku rīcību internetā, mākslīgo intelektu un lietu internetu, kā arī citām tēmām. Tāpat speciālists sniegs ieteikumus par to, kā veidot drošas paroles un utilizēt nolietotās iekārtas.
Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas CERT.LV misija ir veicināt informācijas tehnoloģiju (IT) drošību Latvijā. Galvenie CERT.LV uzdevumi ir uzturēt un aktualizēt informāciju par IT drošības apdraudējumiem, sniegt atbalstu valsts institūcijām IT drošības jomā, sniegt atbalstu IT drošības incidentu novēršanā jebkurai fiziskai vai juridiskai personai, ja incidentā iesaistīta Latvijas IP adrese vai .LV domēns, organizēt informatīvus un izglītojošus pasākumus gan valsts iestāžu darbiniekiem, gan IT drošības profesionāļiem, gan citiem interesentiem.
Pieslēgšanās saite13. februāra lekcijai: Join Zoom Meeting
Meeting ID: 895 6183 2961 , Passcode: 054129
Aicinām reģistrēties lekcijai, ja vēlaties saņemt lekcijas pieslēgšanās saiti savā e-pastā:
Pasākumu rīko Europe Direct Ventspils.
1
 

0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture