Dizaina darbnīcas RADE maisiņu apdrukas darbnīca Galvenajā bibliotēkā

21. martā plkst. 15.00 Galvenajā bibliotēkā norisināsies bezmaksas pop-up klimata darbnīca, kuras laikā bibliotēkas apmeklētājiem būs iespēja atsvaidzināt zināšanas klimata jautājumos un apdrukāt auduma maisiņus, veidojot kombināciju no piedāvātajiem dizainiem. 

Kampaņa “Zaļā misija” sadarbībā ar Ventspils dizaina darbnīcu RADE organizēs izbraukuma darbnīcas, kuru laikā dalībniekiem būs iespēja darboties gan radoši, gan iegūt zināšanas klimata jautājumos.

Aktivitātes tiek organizētas kampaņas “Zaļā misija” ietvaros ar mērķi veicināt ilgtspējīgu dzīvesveidu un vides apziņu – tā ne tikai uzlabos dalībnieku izpratni par atkritumu samazināšanu un vairākkārtēju izmantošanu, bet arī sniegs iespēju ikvienam bez maksas izveidot personīgu un praktisku priekšmetu, kas ikdienā atgādinās par resursu apzinātas izmantošanas nozīmi.

Jau iepriekš “Zaļā misija” priecējusi ventspilniekus ar dažādām aktivitātēm, piemēram, organizējot akciju “Lai vecais top par jauno” un klimata darbnīcas “Tava sapņu ūdens pudele” un  “Tava sapņu termokrūze”.

Lai piedalītos darbnīcā, iepriekš pieteikties nav nepieciešams, tomēr aicinām būt modriem un nenokavēt lielisko iespēju tikt pie sava bezmaksas personalizētā maisiņa. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu [email protected].

Strādājam kopā zaļai Eiropai!

Sabiedrības informēšanas kampaņa “Zaļā misija” tiek īstenota projekta “VPB/vēsturiski piesārņoto vietu sanācija” (projekta Nr. NFI/AK/04) ietvaros. Projekta budžets ir 5 117 000 EUR, no kura Norvēģijas finanšu instrumenta (Norvēģijas grants) līdzfinansējums ir 4 349 450 EUR. Projekta īstenošanas periods – no 2021. gada 1. jūlija līdz 2024. gada 30. aprīlim. Vairāk informācijas: vatp.lv/projekti/piesarnoto-vietu-sanacija.

 

1
 

0 komentārs

Pasākumi drīzumā


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture