Saksofonmūzikas svētki Ventspilī | SILVESTERI ORKESTERI, Ventspils Bigbends, Ventspils Kamerorķestris

Piedalās
Džeza mūzikas kvintets “Silvesteri Orkesteri”:
Renārs Lācis (saksofoni), Kārlis Vanags (saksofoni, flauta), Ritvars Garoza (taustiņistrumenti), Toms Poišs (basģitāra un kontrabass), Rūdolfs Dankfelds (sitaminstrumenti);
Ventspils Bigbends;
Ventspils Kamerorķestris.
Diriģents Aigars Meri

Programmā
Kvinteta “Silvesteri Orkesteri” orģinālmūzika jaudīgā skanējumā

Jau ierasti februārī norisinās Saksofonmūzikas svētki, atzīmējot Ventspils bigbenda vadītāja, saksofonista un Ventspils Mūzikas vidusskolas pedagoga Renāra Lāča dzimšanas dienu. Šoreiz svētku koncertā līdzās Ventspils Bigbendam pievienosies Ventspils Kamerorķestris un diriģents Aigars Meri, kā arī īpašie viesi – džeza kvintets “Silvesteri Orkesteri”, kuri šogad atskatās uz 20 gadiem, kas kopā pavadīti filozofējot un muzicējot.

“Silvesteri Orkesteri” ir džeza kvintets, kas izceļas ar tikai šai grupai raksturīgu muzikālo rokrakstu un profesionāli augstvērtīgu oriģinālmūziku, uzsvaru liekot uz ritmiskām niansēm, tembru kombinācijām, krāsainu harmonisko valodu un formas īpatnībām. Kvinteta atskaņoto mūziku komponē un aranžē paši ansambļa dalībnieki, tādējādi veidojot “Silvesteri Orkesteri” par muzikāli eksperimentālu telpu un unikālu ideju laboratoriju, kas popularizē Latvijā radītu džeza mūziku. 2007. gadā kvintets “Silvesteri Orkesteri” ir izdevis oriģinālmūzikas albumu, kura skaņdarbus jaunā skanējumā būs iespējams dzirdēt koncertā 10. februārī. Skaņdarbu autori Kārlis Vanags un Ritvars Garoza speciāli šī koncerta sastāvam – džeza kvintetam, bigbendam un kamerorķestrim –, izveidojuši jaunas aranžijas, kas bagātinātas ar jau nobriedušāku redzējumu un virtuozitāti.

Vairāk par “Silvesteri Orkesteri” dalībniekiem šeit

Organizators: Kurzemes filharmonija SIA .

Pirkt biļeti
1
 

0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture