Ventspils valstspilsētas un Ventspils novada jauniešu pasākums – “ES vienaudžiem 20!”

Otrdien, 30. aprīlī, no plkst. 10.00 zinātnes centrā “VIZIUM” Ventspils valstspilsētas un Ventspils novada jaunieši sacentīsies  erudīcijas pasākumā “ES vienaudžiem 20!” Pasākumu vadīs erudīcijas spēles “Veiksme. Intuīcija. Prāts” vadītājs Uģis Joksts.

Pasākuma dalībniekus videouzrunā sveiks Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Zane Petre, bet klātienē uzrunās Ventspils valstspilsētas pašvaldības izpilddirektora vietniece Ineta Tamane un Ventspils Izglītības pārvaldes vadītāja Jana Bakanauska.

Šī gada 1. maijā aprit 20 gadi kopš Latvija ir pilntiesīga Eiropas Savienības dalībvalsts. Referendumā par Latvijas pievienošanos Eiropas Savienības valstu saimei “par” balsoja 66,97% Latvijas balsstiesīgo. Reizē ar Latviju Eiropas Savienībai pievienojās Igaunija, Lietuva, Polija, Čehija, Slovākija, Ungārija, Slovēnija, Malta un Kipra.

Pasākumā piedalīsies jauniešu komandas no Ventspils valsts 1. ģimnāzijas, Ventspils 2. vidusskolas, Ventspils 4. vidusskolas, Ventspils 6. vidusskolas, Ventspils Tehnikuma, Ventspils Jauniešu mājas un Ventspils novada jauniešu organizācijas “Mums”.

Jauniešu komandas iepriekš izvēlējās vienu no Eiropas Savienības dalībvalstīm, kas iestājās Eiropas Savienībā reizē ar Latviju, un iepazīstinās pārējās komandas ar šo Eiropas Savienības dalībvalsti.

Pēc tam komandas piedalīsies erudīcijas spēlē, atbildot uz jautājumiem, kas saistīti ar Eiropas Savienību. Uzvarētāji saņems rīkotāju sarūpētas balvas.

Pateicamies pasākuma atbalstītājiem: Olimpiskajam centram “Ventspils”, Ventspils muzejam un Kino RIO!

Pasākumu rīko Europe Direct Ventspils.

1
 

0 komentārs

Pasākumi drīzumā


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture