Ziemas grāmatu svētki Galvenajā bibliotēkā

Piektdien, 15. decembrī, no 16.00 līdz 19.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā norisināsies par skaistu tradīciju kļuvušie Ziemas grāmatu svētki, aicinot noskaņoties gaidāmajiem Ziemassvētkiem. Pasākumā darbosies svētku tirdziņš, varēs darboties radošajās darbnīcās un baudīt skaistu mūziku.

Radošie bibliotēku darbinieki pasākuma apmeklētājiem piedāvās Ziemassvētku radošās darbnīcas. Lai iepriecinātu sevi un citus, pasākumā varēs pagatavot Ziemassvētku kartītes un grāmatzīmes, veidot smilšu zīmējumus un citādi radoši darboties.

Par muzikālo noskaņu pasākumā gādās Ventspils Mūzikas vidusskolas talantīgie jaunieši Estere Busule (vokāls) un Kristaps Prancāns (ģitāra).

Tradicionāli Ziemas grāmatu svētkos tiek piedāvāts arī svētku tirdziņš. Pasākuma apmeklētāji varēs  iegādāties grāmatas par izdevīgām cenām no  tirgotāja SIA “Virja LK”. Ventspilniece Sanita Petere pasākumā prezentēs savu grāmatu “Raganas dialogs ar Dievu”, ko piedāvās arī iegādāties.

Tāpat pasākumā savu preci – rotaslietas, galda dēlīšus, mīkstās rotaļlietas, svečturus, magnētiņus, piekariņus, grāmatzīmes un izglītojošu kāršu spēli – piedāvās skolēnu mācību uzņēmumus izveidojušie bērni un jaunieši no Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, Ventspils 2. vidusskolas, Ventspils 6. vidusskolas, Ventspils 1. pamatskolas un Ventspils 2. pamatskolas, kā arī Ventspils Jaunrades nama pulciņa “Mīļļietiņas” audzēkņi. Mājražotāji piedāvās rotaļlietas un piespraudes, iegādāties varēs arī Atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām “Cimdiņš” bērnu un jauniešu gatavotos darbiņus. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja piedalīties labdarības akcijā, nopērkot bibliotekāra veidotu dāvaniņu – ienākumi par pirkumu tiks ziedoti biedrībai “Minku parks”.

Pasākuma mērķis ir popularizēt bibliotēku kā vietu, kur baudīt kultūras pasākumus, socializēties un pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku. Dalība pasākumā ir bez maksas. Pasākumu organizē Ventspils bibliotēka, bet par pasākuma vadīšanu rūpēsies Rebeka Busule.

Laipni aicinām ikvienu, kurš grib labi pavadīt laiku un sagādāt svētku dāvanas, atbalstot uzņēmīgos Ventspils skolēnus un mājražotājus!

1
 

0 komentārs

Pasākumi drīzumā


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture