Fotokonkurss “Mazuļa ziemas prieki Ventspilī”

1

Ziema ir gadalaiks, kas priecē ne vien ar visapkārt valdošo mieru un sniega baltumu, bet arī laiku, kad varam nodoties ziemas prieku baudīšanai pēc sirds patikasļauties slidošanas burvībai, doties uz mežu ar slēpēm vai no kalna laisties ar ragavām.

Laikā, kad Ventspili ietver ziemas maģiskās pārvērtības, aicinām ģimenes ar bērniem piedalīties pašvaldības organizētajā fotokonkursā “Mazais ventspilnieks” par tēmu “Mazuļa ziemas prieki Ventspilī”. Fotogrāfijas līdz 29. februārim, kurās bērns vecumā līdz 3 gadiem (ieskaitot) ir atspoguļots baudot ziemu Ventspilī, aicinām iesūtīt, uz e-pastu: [email protected].

Katrs dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā 1 fotogrāfiju, norādot: vārds, uzvārds, kontaktinformācija (tālrunis, e‑pasts).

Fotokonkursam noslēdzoties iesūtītās fotogrāfijas vērtēs šim mērķim īpaši izveidota programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” žūrijas komisija. Priekšroka tiks dota tām fotogrāfijām, kurās būs iekļauti dažādi Ventspils pilsētas atpazīstamības objekti, parādot Ventspils pilsētas atpūtas un tūrisma iespējas, kā arī tiks ņemta vērā atbilstība noteiktajai tēmai, fotogrāfiju oriģinalitāte un kvalitāte. Konkursa darbi tiks vērtēti nākamo divu nedēļu laikā pēc konkursa darbu iesniegšanas termiņa beigām. Trīs labāko fotogrāfiju autori iegūs balvas kā arī ielūgumu visai ģimenei Ūdens piedzīvojumu parka apmeklējumam.

Fotogrāfiju autori, iesniedzot fotogrāfijas fotokonkursam, atļauj konkursa rīkotājiem fotogrāfijas izmantot nekomerciāliem mērķiem, kā arī publicēšanai Ventspils pilsētas sociālo tīklu kontos un Ventspils valstspilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv.

Plašāku informāciju par sociālā atbalsta iespējām un citiem jaunumiem Ventspils valstspilsētas iedzīvotāji var saņemt Ventspils Sociālajā dienestā, Raiņa ielā 10, tālr. 63601210 vai Ventspils Sociālā dienesta Pārventas filiālē, Talsu ielā 39, tālr. 63663001, kā arī pašvaldības mājas lapā https://www.ventspils.lv un Ventspils Sociālā dienesta mājas lapā https://labklajiba.ventspils.lv un sociālo tīklu “Facebook” lapā.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture