Galerijā «Žagata» skatāma Ludmilas Rimšānes gleznu personālizstāde “Priecājies šodien”

1

Līdz februāra beigām galerijā “Žagata” apskatāma Ventspils mākslinieces Ludmilas Rimšānes gleznu personālizstāde “Priecājies šodien”. Izstādē apskatāmas ainavas, ziedi, dzīvnieki, portreti, klusās dabas un pilsētas ainavas.

Gleznas tapušas sešu gadu laikā un ir veidotas dažādos žanros un dažādās tehnikās: akvarelis, pastelis, akvareļgrafika, dekoratīvais akvarelis. Izstādes papildinājums ir 2 mazie gleznu katalogi, kuros apskatāmi mākslinieces paši pirmie darbi kā arī mākslas kursu procesu mapes ar skicēm.

Kā pati autore saka: “Apkārt ir tik daudz brīnišķīgu dzīves mirkļu! Tie ir īslaicīgi, nenotverami un neapturami… ja vien… nav iemūžināti gleznā? Un tāpēc es gribu visu uzzīmēt! Varbūt tas ir iemesls šādai daudzveidībai. Ar savām gleznām es gribu teikt: “Dzīvo un priecājies tagad, šodien, rīt…””.

Darbu izstāde “Priecājies šodien” eksponēta galerijā “Žagata” līdz 28. februārim Pils ielā 17, Ventspilī un ir apskatāma darba laikā no pirmdienas līdz piektdienai plkst.: 10.00 – 17.30, sestdienās plkst.: 10.00 – 14.00.


0 komentāri


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture