Iepazīsti profesijas Ventspils tehnikuma atvērto durvju dienā

1

Atvērto durvju diena Ventspils tehnikumā jau piektdien, 12. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 14.00. Zināšanu un profesiju māja ver savas durvis, lai ikvienam būtu iespēja interaktīvā un aizraujošā veidā iepazīt 2024./2025. mācību gadā plānotās profesionālās izglītības programmas, aplūkot mūsdienīgās telpas, darbnīcas, uzzināt par prakses un Erasmus+ mobilitātes iespējām, kā arī apskatīt dienesta viesnīcu.

Šogad Ventspils tehnikuma 13 apgūstamās profesijas būs iespējams iepazīt aizraujošās darbnīcās, kurās norisināsies dažādi radošie pasākumi ar iespēju izmēģināt kādu no profesijas svarīgākajām iemaņām, tāpat varēs vērot aizraujošus paraugdemonstrējumus un demonstrēt savas prasmes, kā arī aktīvi iesaistīties dažādās ar profesiju saistītās aktivitātēs.

Tāpat ikvienam būs iespēja iepazīties ar mūsu lieliskajiem pedagogiem un uzzināt visu par un ap profesiju, kā arī uzdot visus interesējošos jautājumus. Ikvienam būs iespēja izmēģināt un iejusties izvēlētājā profesijā, kā arī iepazīt mācību vidi un sajust skolas atmosfēru.

Visiem interesentiem būs iespēja arī doties ekskursijā pa Ventspils tehnikumu, kurā varēs iepazīt mācību telpas, apskatīt dienesta viesnīcu un uzdot interesējošos jautājumus. Atvērto durvju dienu laikā būs iespēja satikt arī Ventspils tehnikuma pašpārvaldes jauniešus, lai uzzinātu par interešu izglītības iespējām un aktivitātēm, kas notiek ārpus stundām un skolas dzīvi kopumā.

Efektīvākai apmeklējuma nodrošināšanai, lūdzam iepriekš pieteikties, aizpildot aptaujas anketu.

Individuālā pieteikšanās anketa pieejama šeit: https://forms.gle/pUhbJ3zk4wHsujP37

Pieteikšanās anketa skolām pieejama šeit: https://forms.gle/L2W49mF5wfaEjhnL8

Atvērto durvju dienu moto “Profesija ir tava nākotne!”. Nāc un izvēlies savu nākotnes profesiju gan individuāli, gan kopā ar klases biedriem, gan ar ģimeni!

Ar apgūstāmajām profesijām varat iepazīties ŠEIT.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi: [email protected] vai rakstiet mums ziņu sociālo mediju kontos Facebook un Instagram.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture