Aicinām ģimenes pieteikties nometnei “Piedzīvojumu akadēmija”

2019. gada 26. jūlijā

Projekta “Kurzeme visiem” ietvaros aicinām ģimenes ar 9 – 15 gadus veciem bērniem, tostarp ar funkcionāliem traucējumiem, pieteikties bezmaksas integrējošai nometnei “Piedzīvojumu akadēmija”. Saliedēsimies, pavadīsim 5 aizraujošas un izglītojošas dienas no  4.  līdz 8.augustam Ventspils  novada Vārves pagasta viesu namā “Raganas slota” un iegūsim jaunus draugus!

Nometnē darbosimies gan kopā kā ģimenes, gan organizēsim atsevišķas nodarbības bērniem un vecākiem savu talantu un spēju attīstībai.

Nometnes dalībnieki: ģimenes ar bērniem  un pusaudžiem vecumā no 9 – 15 gadiem, tai skaitā ar funkcionāliem traucējumiem un noteiktu invaliditāti (kopumā 30 dalībnieki)

Nometnes norises laiks un vieta:  2019.gada 4. – 8.augusts, viesu nams “Raganas slota” Vārves pagastā, Ventspils  novadā

Pieteikšanās nometnei: aizpildot reģistrācijas anketu tiešsaistē līdz š.g. 31.jūlija plkst. 12.00. Aicinām pieteikties pēc iespējas drīzāk,  jo vietu skaits nometnē ir ierobežots!

Vairāk informācijas: Pēteris Martukāns, nometnes vadītājs, e-pasts: [email protected]; tālr. +371 29628200

 Integrējošo nometni organizē nodibinājums “Sociālo pakalpojumu aģentūra” Kurzemes plānošanas reģiona īstenotā projekta “Kurzeme visiem” ietvaros. To līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts. Vairāk par projektu Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un projekta mājas lapā: www.kurzemevisiem.lv.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture