Ventspilī atzīmēs Spāru svētkus topošajai ražošanas ēkai Ganību ielā 99

Piektdien, 16. jūnijā, topošai ražošanas ēkai Ganību ielā 99, Ventspilī, tiks atzīmēti Spāru svētki. Pasākumā piedalīsies Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes, Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāžu “Ventspils osta” un “Ventspils Komunālā pārvalde”, kā arī celtniecības un projektēšanas uzņēmumu pārstāvji.

Nolūkā turpināt attīstīt jaunu un mūsdienu prasībām atbilstošu uzņēmējdarbības infrastruktūru Ventspilī, kā arī veicināt videi draudzīgu un ilgtspējīgu teritoriālo izaugsmi, Ganību ielā 99 tiek veikta jaunas ražošanas ēkas un publiska auto stāvlaukuma būvniecība. Projekta īstenošanas rezultātā līdz 2023. gada 31. decembrim taps jauna ražošanas ēka 2 400 m2 platībā un tiks sakārtota ēkai pieguļošā teritorija, kā arī izbūvēts publisks auto stāvlaukums 32 automašīnām Ganību ielā 99 un publisks auto stāvlaukums 97 automašīnām Krustkalna ielā 6. Investējot teritorijas attīstībā, plānots veicināt 45 jaunu darba vietu radīšanu.

Ražošanas ēku nomās uzņēmums SIA “Aspired”, kas atklātā izsolē ieguva nomas tiesības uz šo teritoriju. SIA “Aspired” specializējies inženiertehnisko risinājumu izstrādē, kas ražotnē nodrošinās pilnu ražošanas pakalpojumu ciklu, sākot no modeļa izstrādes pēc klienta sniegtajiem paraugiem vai rasējumiem, līdz gatava produkta piegādei.

Projektu īsteno Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils osta”, savukārt pasūtītāja funkcijas veic Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils Komunālā pārvalde”. Ražošanas un biroja ēkas būvniecību īsteno SIA “PILSBŪVE”, auto stāvlaukuma izbūvi Ganību ielas industriālajā rajonā – SIA “LAGRON”, autoruzraudzību auto stāvlaukumam nodrošina SIA “SBI-Ventspils”, autoruzraudzību ražošanas un biroja ēkai – SIA “Campaign”, savukārt būvuzraudzību abos objektos nodrošina SIA “Jurēvičs un partneri”.

Projekta kopējās izmaksas sastāda 4,3 milj. eiro, no kurām 2,41 milj. eiro veido ERAF finansējums.

Projektu līdzfinansē REACT – EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture