Izsludina Ventspils Kultūras projektu konkursa II kārtu

1

Kultūras centrs izsludina Ventspils valstspilsētas pašvaldības Kultūras projektu konkursa 2023. gada II kārtu.

Konkursa mērķis ir veicināt Ventspils valstspilsētai nozīmīgus kultūras projektus un atpazīstamību, kas sekmē visu kultūras un mākslas nozaru jaunrades attīstību, kultūrizglītību un kultūras mantojuma saglabāšanu, vienlaikus paplašinot kultūras produktu piedāvājumu Ventspils iedzīvotājiem. Šis projektu konkurss dod iespēju ikvienam interesentam saņemt līdzfinansējumu radošu ideju realizācijai Ventspils pilsētā 2023. gadā.

Konkursā aicināti piedalīties uzņēmēji, komersanti, nevalstiskas sabiedriskas organizācijas un citi. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties Ventspils Kultūras centra mājaslapā. Projektu pieteikumus iespējams iesniegt no šā gada 17. aprīļa līdz 2023. gada 2. maijam. To iespējams izdarīt elektroniski, sūtot uz e-pastu: [email protected], sūtot pa pastu uz adresi – Kuldīgas iela 18, Ventspils, LV-3601, vai iesniedzot klātienē Kultūras centrā, iepriekš saskaņojot ierašanās laiku, sazinoties ar projektu konkursa kuratori Zani Apsi pa tālr. 63624796, e-pasts: [email protected]. Zvanot vai rakstot, iespējams saņemt arī konsultācijas par projekta pieteikuma izstrādi.

Šogad Ventspils valstspilsētas pašvaldības Kultūras projektu konkursa I kārtā finansiālu atbalsu ieguva 15 projekti par kopējo summu 13 886 EUR.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture