Izsludināts iepirkums par šķeldas piegādi nākamajai apkures sezonai

1

Pašvaldības SIA “Ventspils siltums” izsludinājusi cenu aptauju par koksnes biomasas (šķeldas) piegādi 2024./2025. gada apkures sezonai.Iepirkuma priekšmets sadalīts divās iepirkuma daļās – par šķeldas piegādi katlumājām un par šķeldas piegādi uzglabāšanas laukumam.

Divu katlumāju Brīvības ielā 38 un Pērkoņu ielā 21 darbības nodrošināšanai plānots iegādāties līdz 100 000 ber.m3 koksnes biomasas, paredzot, ka šķeldas piegādes apjoms var svārstīties +/-15% robežās. Koksnes biomasas piegāde katlumājām būs jānodrošina no šā gada 1. novembra līdz 2025. gada 31. augustam. Savukārt šķeldas uzglabāšanas laukumam Fabrikas ielā 5b, Ventspilī, paredzētais koksnes biomasas apjoms ir 20 000 ber.m3 (+/-5%) un tas būs jāpiegādā laika periodā no šā gada 1. septembra līdz šā gada 30. oktobrim.

Efektīvas risku pārvaldīšanas nodrošināšanai uzņēmums “Ventspils siltums” plāno slēgt līgumus ar vairākiem šķeldas piegādātājiem. Šķeldas piegādes apjoms tiks precizēts pēc pretendentu piedāvājumu saņemšanas un tiks atrunāts ar katru piegādātāju atsevišķi.

Pretendentu piedāvājumi iesniedzami līdz šā gada 20. jūnijam plkst. 15.00 klātienē pašvaldības SIA „Ventspils siltums” Talsu ielā 84 vai arī elektroniski pa e-pastu: [email protected]

Plašāk ar iepirkuma nolikuma prasībām var iepazīties uzņēmuma mājas lapā: http://ventspilssiltums.lv/lv/iepirkumi.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture