Kārlis Lasmanis un komanda “Riga” spēlēs “Challenger” turnīrā 3×3 basketbolā

1

15. un 16. oktobrī Dienvidkorejas pilsētā Sacheonā norisināsies Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) pasaules tūres kvalifikācijas turnīrs “Sacheon Challenger”, kurā piedalīsies 16 komandas. Turnīrā piedalīsies arī komanda “Riga”, kuras sastāvā spēlēs Ventspils Olimpiskās vienības sportists Kārlis Pauls Lasmanis, kā arī Agnis Čavars, Nauris Miezis un Edgars Krūmiņš.

15. oktobrī notiks kvalifikācijas spēles, kā arī visas pamatturnīra apakšgrupu spēlēs, bet nākamajā dienā norisināsies izslēgšanas turnīrs un finālsacensības. 

Komanda “Rīga” pamatturnīrā izlikta ar trešo numuru un C grupas pirmajā spēlē 15. oktobrī plkst. 10.10 spēlēs ar “ Seoul” (Dienvidkoreja), bet plkst.12.20 ar “Warsaw Lotto” (Polija). Ceturtdaļfinālā iekļūs katras apakšgrupas divas labākās komandas.

Spēles būs iespējams vērot tiešraidē: ŠEIT.

Lai sekmētu augstas klases sportistu rezultātu izaugsmi, Ventspils valstspilsētas pašvaldība atbalsta augstas klases sportistu sagatavošanas programmu, kurā 2022. gadā iekļauti 25 sportisti,  piešķirot Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansējumu 55 000 eiro apmērā. Šīs programmas nozīmīgumu pierāda Ventspils atbalstīto sportistu dalība Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos. Ar programmas atbalstu sportistiem tiek nodrošinātas sporta bāzes un sniegts cits finansiālais un organizatoriskais atbalsts.

Novēlam veiksmi Kārlim un komandai “Riga”!


0 komentāri


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture