Kārlis Pauls Lasmanis uzvar Pasaules tūres “Challenger” turnīrā 3×3 basketbolā

1

Dienvidkorejā  pilsētā Sačeonā noslēdzies Pasaules tūres” Challengerturnīrs 3×3 basketbolā, kurā uzvarēja Latvijas komanda “Riga”, kuras sastāvā spēlē Ventspils Olimpiskās vienības sportists Kārlis Pauls Lasmanis, kā arī Agnis Čavars, Nauris Miezis un Edgars Krūmiņš.

Pusfinālā komanda “Riga” uzvarēja Serbijas komandu “Liman” ar rezultātu 21:20, bet finālā ar 21:15 pārspēja Austrijas komandu”Vienna”, nodrošinot iespēju spēlēt Rijādas “Masters” turnīrā, kas notiks no 11. līdz 12.novembrim Saudu Arābijas galvaspilsēta Rijādā.

Lai sekmētu augstas klases sportistu rezultātu izaugsmi, Ventspils valstspilsētas pašvaldība atbalsta augstas klases sportistu sagatavošanas programmu, kurā 2022. gadā iekļauti 25 sportisti,  piešķirot Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansējumu 55 000 eiro apmērā. Šīs programmas nozīmīgumu pierāda Ventspils atbalstīto sportistu dalība Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos. Ar programmas atbalstu sportistiem tiek nodrošinātas sporta bāzes un sniegts cits finansiālais un organizatoriskais atbalsts.

Apsveicam Kārli Paulu Lasmani un komandu ar gūto panākumu!


0 komentāri


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture