Lasmanis startēs 3×3 basketbola pasaules tūres posmā

1

26. un 27. novembrī Honkongā, Ķīnā, Latvijas komanda “Riga” ar Ventspils Olimpiskās vienības sportistu Kārli Paulu Lasmani, kā arī Agni Čavaru, Nauri Miezi un Edgaru Krūmiņu sastāvā piedalīsies pasaules tūres posmā 3×3 basketbolā.

Komanda “Riga” spēlēs D grupā kopā ar kvalifikācijas B grupas uzvarētājiem un Nīderlandes “Amsterdam HiPRO” komandām.

Grupu spēlēs tiks aizvadītas 26. novembrī plkst. 09:15 pret kvalifikācijas B grupas uzvarētājiem un plkst. 11:15 pret “Amsterdam HiPRO”, izslēgšanas spēles notiks 27. novembrī.

Tiesības piedalīties komanda izcīnīja pateicoties uzvarai “Super Quest” turnīrā, kas pirms divām nedēļām notika Saūda Arābijā. Komanda “Rīga”, spēlējot ar visiem četriem olimpiskajiem čempioniem sastāvā, 2022.gada rudenī uzvarējusi “Masters” turnīros Kanādā un Filipīnās, kā arī “Challenger” sacensībās Dienvidkorejā un “Super Quest” turnīrā Saūda Arābijā.

Spēles būs iespējams vērot tiešraidē: ŠEIT.

Lai sekmētu augstas klases sportistu rezultātu izaugsmi, Ventspils valstspilsētas pašvaldība atbalsta augstas klases sportistu sagatavošanas programmu, kurā 2022. gadā iekļauti 25 sportisti,  piešķirot Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansējumu 55 000 eiro apmērā. Šīs programmas nozīmīgumu pierāda Ventspils atbalstīto sportistu dalība Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos. Ar programmas atbalstu sportistiem tiek nodrošinātas sporta bāzes un sniegts cits finansiālais un organizatoriskais atbalsts.

Novēlam veiksmi Kārlim un komandai “Riga”!


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture