Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija Pārventā

1

Šīs nedēļas nogalē, 27. un 28. aprīlī, Ventas labajā krastā – Pārventā – notiks lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija “Nodod tuvāk mājām!”. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina Pārventas iedzīvotājus izmantot iespēju un bez maksas atbrīvoties no atkritumiem, kas nav piemēroti ievietošanai sadzīves atkritumu konteinerā.

Pārventā lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija “Nodod tuvāk mājām!” norisināsies līdzīgi kā Ventas kreisajā krastā (pilsētā), kur tā aizvadīta pagājušās nedēļas nogalē. Gan sestdien, 27. aprīlī, gan arī svētdien, 28. aprīlī, vairākās vietās uz noteiktu laiku tiks uzstādīti brīvas pieejas lielgabarīta konteineri, kuros ikviens bez maksas varēs izmest matračus, paklājus, mēbeles un remonta lielgabarīta atkritumus, t.i. kokmateriālus, durvis, logu rāmjus bez stikliem un saplacinātas iepakojuma kastes.

Sestdien, 27. aprīlīPlkst.
Rotas ielas un Vidusceļa krustojumā9.00 – 11.00
Lāču ielā (vidū)11.00 – 13.00
Kaļķu ielas un Saldus ielas krustojumā13.00 – 15.00
Embūtes ielas un Ozolu ielas krustojumā15.00 – 17.00
Svētdien, 28. aprīlī 
Stacijas ielā starp Muitas un Skrundas ielām9.00 – 11.00
Abavas ielas un Šķērsu ielas krustojumā11.00 – 13.00
Iecavas ielas un Mālu ielas krustojumā13.00 – 15.00
Staldzenes centrā15.00 – 17.00

Akcijas laikā netiks pieņemti sadzīves atkritumi, elektropreces, bīstamie atkritumi, nolietotas riepas, būvniecības un būvju nojaukšanas atkritumi, kā arī dārza zaļie atkritumi.

Jau vēstīts, ka lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija “Nodod tuvāk mājām!” tiek organizēta ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes finansiālu atbalstu jau kopš 2003. gada, un notiek divas reizes gadā – pavasarī un rudenī.

Atgādinām, ka ikdienā liela izmēra atkritumus (mēbeles) bez maksas iespējams nodot šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumos – Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 19.00, izņemot pirmdienas.

Papildus informācijai par pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sniegtajiem pakalpojumiem aicinām zvanīt pa tālr. 63626920 vai rakstīt ziņu uz e-pasta adresi [email protected].


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture