Luksoforam Lielā prospekta un Saules ielas krustojumā noņem papildsekciju

1

Ventspils Komunālā pārvalde informē, ka rīt, 22. novembrī, laika posmā no 09:00-13:00, īslaicīgi nedarbosies luksoforu sistēma Lielā prospekta un Saules ielas krustojumā.

Lielā prospekta un Saules ielas krustojumā ir notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi. Kā viens no iemesliem varētu būt neuzmanīga braukšana, nepārliecinoties par kustības drošību, izmantojot luksoforu papildsekciju, kas atļauj veikt labo pagriezienu. Ņemot vērā iedzīvotāju pausto viedokli un pēc šī jautājuma izskatīšanas Ventspils pilsētas Satiksmes drošības darba grupā, tika nolemts noņemt luksofora papildsekciju Lielā prospekta un Saules ielas krustojumā.

Satiksmes dalībniekus aicinām būt uzmanīgus, ievērot krustojumā esošās ceļa zīmes, pārvietoties saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem un, pēc luksofora papildsekcijas demontāžas, ievērot jauno satiksmes organizāciju!


1 comment

  1. trīs skolnieku tētis

    trīs skolnieku tētis, 22. novembris 2023 - 11:40

    Satiksmes NEdrošības grupa! To papildsekciju varējāt noņemt nost tālākajā luksaforā, lai tie kuri brauc taisni, redz tikai pamatsekcijas un sev aktuālās gaismas.Kāpēc tiem, kuri izlēmuši braukt taisni vai pa kreisi ir jāzina, ka no labās joslas kāds veiks papgriezienu pa labi. Pie labās joslas, no kuras tikai var griezt pa labi , šī papildsekcija ir jāatstāj!


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture