Marts Rakstnieku un tulkotāju mājā

1

Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā martā strādā šādi rakstnieki, dzejnieki un tulkotāji: Natālija Matolineca (Natalia Matolinets) (Ukraina), Kristofers Linforts (Christopher Linforth) (Lielbritānija), Jolanta Pētersone (Latvija), Sandra Vensko (Latvija), Aiste Žemaitīte (Aistė Žemaitytė) (Lietuva), Aušra Jurgutiene (Aušra Jurgutienė) (Lietuva), Diāna Bučiūte (Diana Bučiūtė) (Lietuva), Ihars Krebs (Ihar Krebs) (Baltkrievija), Hanna Jankuta (Hanna Yankuta) (Baltkrievija), Krišs Grunte (Latvija), Raibīs (Latvija), Lelde Jauja (Latvija), Baiba Baikovska (Latvija), Dainis Deigelis (Latvija). 

Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja turpina ar Ziemeļvalstu Ministru Padomes atbalstu ielūgt Ukrainas un Ziemeļvalstu autorus un tulkotājus. Martā viesojas rakstniece no Ukrainas Natālija Matolineca, kas ir vairāku starptautisku balvu ieguvēja. No Lietuvas ir trīs autores; rakstniece Aiste Žemaitīte, literatūrzinātniece Aušra Jurgutiene un redaktore un tulkotāja Diāna Bučiūte.

Pirmo reizi Rakstnieku mājā būs Lielbritānijas rakstnieksKristofers Linforts, kā arī no Latvijas pirmo reizi būs dzejnieksDainis Deigelis un tulkotāja no zviedru un norvēģu valodas Jolanta Pētersone.

No Latvijas Rakstnieku mājā atgriežas rakstnieces: Sandra Vensko, Baiba Baikovska,  Lelde Jauja, rakstnieks Krišs Grunte un rakstnieks un dzejnieks Raibīs.   No ārvalstīm atkal būs baltkrievu rakstniece, kas dzīvo emigrācijā, Hanna Jankuta un tulkotājs no vācu valodas Ihars Krebs.

Projektu finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Nordisk Kulturkontakt.

Vairāk informācijas par rezidentiem un pasākumiem www.ventspilshouse.lv un Facebook.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture