Muzikāla leļļu teātra izrāde bērnu pilsētiņās

1

Svētdien, 14. jūlijā plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” aicinām ģimenes ar bērniem uz Liepājas ceļojošā leļļu teātra “Maska”  muzikālu izrādi “Var gadīties, ka atgadās…”.

Izrādes stāsts būs par Pasaku zemi, kurā visi dzīvo draudzīgi un laipni. Dziedot un rotaļājoties, priecājas par ikdienas skaistumu, par sauli un putniem. Tomēr raganiņai, kura dzīvo ēnā pie purva, nepatīk jautrība un smiekli. Viņa nolemj atņemt Pasaku zemei sauli. Vai viņai tas izdosies, to visi kopā noskaidrosim noskatoties izrādi. Lieku reizi visiem skatītājiem, kā mazam, tā lielam, stāsta varoņi atgādinās, cik svarīgi ir sveicināties, būt laipniem un teikt šos vienkāršos vārdus – “Lūdzu!” un “Paldies!”.

Liepājas ceļojošais leļļu teātris “Maska” ir viens no vecākajiem profesionālajiem leļļu teātriem Latvijā, kas darbojas jau teju trīsdesmit gadus. Teātris joprojām ir uzticīgs savai misijai – mazo skatītāju uzrunāt viņam saprotamā valodā, ļaujot katram uzzināt ko jaunu skaņu, krāsu, leļļu un pasaku pasaulē.

Bezmaksas pasākums.

Pasākumu rīko Ventspils Kultūras centrs, atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture