Notiks bērnu skriešanas svētki

1

Lai veicinātu un popularizētu veselīgu dzīvesveidu caur sportiskām aktivitātēm, vienlaikus papildinot jauniešu pieredzi, piedaloties svētkos ar daudzu dalībnieku piedalīšanos, gūstot emocionālu pacēlumu un piepildījumu, trešdien, 14. septembrī, plkst. 10:00 Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā notiks Bērnu skriešanas svētki 2022, kurā piedalīsies 250 bērni no visām Ventspils vispārizglītojošām skolām 4. – 8. klašu grupā.

Skriešanas svētki notiks Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā, teritorijā pie Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžas un Reņķa dārzā.

Pasākuma laikā bērni piedalīsies dažāda veida veiklības un komandu stafetēs, kurās notiks sacensības starp Ventspils vispārizglītojošo skolu komandām. Katrs dalībnieks par dalību bērnu skriešanas svētkos saņems piemiņas medaļu un suvenīrus no organizatoriem. Labākās komandas tiks apbalvotas ar uzvarētāju kausiem, bet kopvērtējuma uzvarētāji saņems Lielo kausu.

Pasākums tiek finansēts projekta Nr.9.2.4.2./16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros.


0 komentāri


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture