Būsiet mīļi gaidīti 28. jūnijā plkst. 11.00 Ventspils Bērnu pilsētiņā uz ikgadējo mazuļu salidojumu “Esmu dzimis Ventspilī”, kurš šogad notiks jau 13. reizi!
Pasākums pulcēs Ventspilī dzimušos bērnus, viņu ģimenes un Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas speciālistus.
Salidojuma laikā bērnus un viņu vecākus priecēs gan muzikālie priekšnesumi dueta REIMAŅI izpildījumā, gan jau par tradīciju kļuvusī improvizētā “Pekausīša slimnīca”, kur bērniņi varēs parūpēties par savu mīļmantiņu veselību, darbosies arī “Pekausīša dakteru skola”, būs pieejams fotostūrītis, kā arī būs iespēja papildināt “Pekausīša prieka lādi”. Tiks izlozēti arī fotokonkursa uzvarētāji.