Bērnu pilsētiņās ciemosies pasaku stāstnieks Raitis Zapackis

Ieskandinot garo nakšu mēnesi, svētdien, 4. decembrī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā (kafejnīcas telpās) būs iespēja satikt talantīgo balsu atdarinātāju un pasaku stāstnieku Raiti Zapacki.

Pasākuma laikā varēs piedzīvot leļļu uznācienu, klausīties pasaku dziesmas un neparastus stāstus par pasakām, kā arī ļauties tradicionālo Ziemassvētku melodijām. Būs dažādas sildīšanās aktivitātes, kā arī atjautības uzdevumi un kopīga pasaku lasīšana.

Raitis Zapackis 25 gadus ir darbojies TV vidē gan kā raidījumu režisors, video montāžas režisors, skaņu režisors un arī kā aizkadra balss. Vairāk nekā 20 gadu ir ētera balss Latvijas Radio 3 “Klasika”, darbojas arī kā mūziķis, pasākumu un koncertu vadītājs. Jau daudzus gadus tiek ierunāti mācību materiāli Latviešu valodas aģentūrai. Raitim Zapackim Covid izraisīto ierobežojumu laikā izdevās piepildīt savu sapni – radīt brīnišķīgas nekomerciālas videopasaku sērijas, kuras tika izplatītas sociālajos tīklos. Tās ātri ieguva bērnu atsaucību visā pasaulē.
“Pateicoties šim projektam esmu apzinājies, cik liels spēks ir pasakām. Sapņojiet un ļaujiet pasakām ienākt jūsu dzīvē, jo pasakām neviens nav par vecu!”, tā saka pats pasaku stāstnieks.

Pasākumu organizē Ventspils Kultūras centrs, atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.
Bezmaksas pasākums.

Pirkt biļeti
1
 

0 komentāri


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture