Rakstniecības studiju seminārs Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā

1

6. un 7. oktobrī Liepājas Universitātes (LiepU) Rakstniecības studiju 2. kursa studenti dosies uz Starptautisko Rakstnieku un tulkotāju māju (SRTM), lai klausītos lekcijas, piedalītos meistarklasēs, semināros un diskusijās ar SRTM rezidentiem –rakstniekiem, dzejniekiem un tulkotājiem.

Šogad studentiem nodarbības vadīs publiciste, prozaiķe un tulkotāja Helēna Partia (Somija), prozaiķis Arno Dāmers (Vācija), dzejnieks, prozaiķis, tulkotājs un kritiķis Šota Jatašvili (Gruzija), šveiciešu-nīderlandiešu tulkotāja un rakstniece Elodija Gleruma, kā arī latviešu dzejnieks un tulkotājs Māris Salējs. Kā allaž, SRTM rezidentu nodarbības papildinās arī LiepU lektoru līdzdalība – Sigitas Ignatjevas nodarbības par literatūras tulkošanas jautājumiem un dzejas meistarklašu vadītāja Andra Akmentiņa radošais vakars.

“Ventspils divu dienu seminārs dod iespēju sajust starptautisku radošo vidi, iepazīties ar rakstniekiem, dzejniekiem un tulkotājiem, iegūt zināšanas un inspirācijas gan radošajiem, gan akadēmiskajiem darbiem. Esam priecīgi par ilgstoši labo sadarbību un pateicīgi Ventspils kolēģiem par atsaucību!” atzīst Rakstniecības studiju programmas direktore Zanda Gūtmane.

LiepU un SRTM sadarbība norit jau vairākus gadus, tās koordinēšanā iesaistās LiepU lektore, Rakstnieku Savienības Liepājas nodaļas vadītāja Linda Zulmane.

Studiju semināru atbalsta Piejūras pilsētu literārā akadēmija, Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un projekts “Identitāšu ainavas: vēsture, kultūra un vide” (VPP-LETONIKA-2021/1-0008) .


0 komentāri


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture