Sāls istaba veselībai un labsajūtai – Kurzemes Rehabilitācijas centrs piedāvā sāls terapiju

1

Kurzemes Rehabilitācijas centrs piedāvā plašu pakalpojumu klāstu veselībai un labsajūtai – pērļu vannu, zemūdens masāžu, cirkulāro dušu un termoterapiju, kā arī sāls istabas apmeklējumu jeb sāls terapiju.

Sāls istabu var apmeklēt kā bērni, tā pieaugušie, un apmeklējums palīdzēs elpceļu slimību profilaksē, klepus mazināšanā, imūnsistēmas stiprināšanā, relaksācijā un citu slimību vai simptomu profilaksē.

Tuvojoties pavasarim, sāls terapija kļūst īpaši aktuāla tā saucamo pavasara alerģiju un mainīgo laikapstākļu dēļ. Sāls terapija atvieglos dažādus alerģijas simptomus un palīdzēs cīņā ar saaukstēšanās simptomiem. Tāpat sāls terapija ir iespēja atpūsties, uzkrāt spēkus un atbrīvoties no spriedzes, kā rezultātā arī uzlabosies miega kvalitāte.

Jāņem vērā, ka pirms apmeklējuma jāizvērtē savs veselības stāvoklis, jo sāls istaba nav piemērota tuberkulozes slimniekiem un tiem, kam ir kāda slimība akūtā formā vai stadijā. Šādā gadījumā nepieciešams konsultēties ar ārstu. Savukārt bērni līdz 12 gadu vecumam sāls istabu var apmeklēt tikai vecāka vai aizbildņa uzraudzībā.

Viens apmeklējums ilgst līdz 30 minūtēm. Pieteikties uz sāls terapiju iespējams, zvanot uz Kurzemes Rehabilitācijas centru pa tālruni 636 24727.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture