Sociālās aprūpes namā “Selgas” svinēs iemītnieces 100. gadu jubileju un notiks saulgriežu svinēšana

1

Piektdien, 21. jūnijā, Ventspils sociālās aprūpes namā “Selga” vienlaikus ar vasaras saulgriežu svinēšanu, simtajā jubilejā tiks sumināta seniore Mirdza.

Šogad pie senioriem viesosies un saulgriežu svinēšanā piedalīsies arī “Namiņa” jaunieši, kuri nu jau kopš pagājušā gada oktobra par savām mājām sauc “Namiņu” Skroderu ielā 13, 13A.  Pasākuma ietvaros būs muzikāli priekšnesumi, Līgo dziesmu dziedāšana un citas “Selgasdarbinieku sagatavotās aktivitātes, kā arī visi tiks cienāti ar svētku mielastu.

“Selgas” iemītnieki kopā ar darbiniekiem atzīmē visus valsts svētkus, tādēļ aprūpes namā regulāri tiek radīta svētku noskaņa. Nama iemītnieki kopā atzīmē Lieldienas, Līgo svētkus, Starptautisko senioru dienu, Mārtiņdienu, Ziemassvētkus, savas dzimšanas dienas un citus svētkus.

Plašāku informāciju par sociālā atbalsta iespējām un citiem jaunumiem Ventspils valstspilsētas iedzīvotāji var saņemt Ventspils Sociālajā dienestā, Raiņa ielā 10, tālr. 63601210 vai Ventspils Sociālā dienesta Pārventas filiālē, Talsu ielā 39, tālr. 63663001, kā arī pašvaldības mājas lapā https://www.ventspils.lv un Ventspils Sociālā dienesta mājas lapā https://labklajiba.ventspils.lv un sociālo tīklu “Facebook” lapā.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture