Svarcēlājiem panākumi sacensībās Daugavpilī

1

Sestdien, 12. novembrī, Daugavpilī norisinājās Latvijas čempionāts jauniešiem un jaunietēm (U15, U17) atsevišķos vingrinājumos. Panākumus šajās sacensībās ir guvuši Ventspils Sporta skolas “Spars” svarcēlāji Madis Urbāns, Jaroslavs Jakobsons un Ernests Pūce.

Jaroslavs Jakobsons U-15 vecuma grupā (2007.g. dzimuši un jaunāki) svara kategorijā līdz 81 kilogramiem izcīnīja 1.vietu, summā paceļot 177 kilogramus.

Savukārt Ernests Pūce U-15 vecuma grupā svara kategorijā līdz 55 kilogramiem ieņēma 2.vietu, kopsummā paceļot 112 kilogramus. Ernestam labi padevās grūšana, kur viņam izdevās izgrūst 64 kilogramus un ieņemt 1.vietu, taču raušanā viņu apsteidza Daniils Lipste, uzraujot par 6 kilogramiem vairāk (54 kg), kas Ernestu ierindoja 2.vietā.

Madis Urbāns startēja U-17 vecuma grupā (2005.g.un 2006.g. dzimuši) svara kategorijā līdz 81 kilogramiem, viņam kopsummā izdevās pacelt 220 kilogramus, tādējādi ierindojoties 1.vietā.

Sporta skolu “Spars” uz Daugavpili devās pārstāvēt arī Leo Putniņš un Luka B.V.D.G. Doniņš. U-15 vecuma grupā svara kategorijā līdz 55 kilogramiem Leo ierindojās 6.vietā, bet Luka svara kategorijā līdz 61 kilogramiem ieguva 5.vietu.

Kopumā Daugavpilī bija sapulcējušies ap 70 svarcēlājiem no visas Latvijas, sacensību laikā tika pārspēti un uzstādīti jauni Latvijas rekordi meiteņu U-15 un U-17 vecuma grupās, kā arī zēnu U-15 vecuma grupā svaru kategorijā līdz 67 kilogramiem.