Sveiks sportistus pirms basketbola spēles

1

Trešdien, 5.oktobrī plkst. 19:00 Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē pirms Ramirent Nacionālās Basketbola līgas spēles starp Spars/Ventspils Augstskola un  BS Tukums/TSS Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs ar naudas balvām sveiks 3×3 basketbolistu Tomu Markusu Salnāju un treneri Jāni Zemelu par panākumiem Eiropas U-17 čempionātā 3×3 basketbolā.

Sporta skolas “Spars” audzēknis Tomas Markuss Salnājs startēja Eiropas čempionātā 3×3 basketbolā Latvijas U-17 izlases sastāvā un čempionāts norisinājās no 2. līdz 4.septembrim Grieķijas pilsētā Atēnās. Kopā ar Tomu komandā spēlēja Jānis Censonis (Jēkabpils), Kristians Artis Pastors (Salaspils) un Edvards Egle (BJBS “Rīga” / A.Kraukļa VEF BS) un Latvijas U-17 izlase izcīnīja 2.vietu.

Apakšgrupu turnīrā Latvijas izlase piekāpās Francijas komandai (11:21), bet uzvarēja Horvātiju (21:13), kas deva iespēju piedalīties izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfinālā mūsu komanda ar 19:17 uzvarēja lietuviešu un pusfinālā ar 21:16 Izraēlas komandu, tādējādi iekļūstot finālā. Finālā latvieši spēlēja pret Vācijas komandu, kurā sīvā cīņā tomēr piekāpās ar 20:21 un izcīnīja Eiropas vicečempiona titulu.  

Apsveicam Tomu ar gūto panākumu un pateicamies treneriem Jānim Zemelam par ieguldīto darbu!


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture