Traucēta e-pakalpojumu pāradresācija Ventspils portālā

1

Līdz ar portāla latvija.lv pilnveidi un modernizāciju vairs netiek nodrošināta līdz šim īstenotā datu (informācijas) apmaiņa starp valsts informācijas sistēmu portālā www.latvija.lv un Ventspils valstspilsētas pašvaldības oficiālo portālu www.ventspils.lv. Tas nozīmē, ka portālā www.latvija.lv ievadītie e-pakalpojumi vairs netiek automātiski pāradresēti uz portālu www.ventspils.lv.

Ventspils domes administrācija jau kopš pagājušā gada uztur saziņu ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Valsts reģionālās attīstības aģentūru, lai atjaunotu datu apriti ar valsts informācijas sistēmām un nodrošinātu automātisku e-pakalpojumu pāradresāciju uz portālu www.ventspils.lv, kā tas bija līdz šim. E-pakalpojumu piekļuves atjaunošanai, pielāgošanai portālam www.ventspils.lv un stabilas darbības nodrošināšanai būs nepieciešams laiks.   

Līdz tam aicinām iedzīvotājus sev interesējošos un nepieciešamos e-pakalpojumus apskatīt portālā www.latvija.lv vai e-pakalpojumu sistēmā www.epakalpojumi.lv.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture