Valsts prezidents: Ieguldījumi apkārtējās vides uzlabošanā katram ventspilniekam sniedz kvalitatīvu darba un dzīves telpu

1

23. maijā Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs darba vizītē apmeklēja Ventspils valstspilsētu. Valsts prezidents E. Rinkēvičs tikās ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības vadību, lai pārrunātu ar dzīvojamo fondu un mājokļu kreditēšanu saistītos jautājumus, pašvaldības līdzšinējo darbu pie civilās aizsardzības plāna ieviešanas un Eiropas Savienības fondu īstenošanu.

Vizītes turpinājumā Valsts prezidents apmeklēja Ventspils tehnikumu, kur iepazinās ar mācību iestādes darbu un tikās ar tā audzēkņiem. Darba vizītes laikā E. Rinkēvičs apmeklēja arī Latvijas zinātnes un izglītības centru “Vizium”, videospēļu aksesuāru ražošanas uzņēmumu SIA “Azeron” un komunālo transportlīdzekļu ražošanas uzņēmumu SIA “Bucher Municipal”. Vizītes laikā E. Rinkēvičs tikās arī ar Ventspils brīvostas un speciālās ekonomiskās zonas uzņēmumu pārstāvjiem.

“Šodien man bija iespēja tikties ar Ventspils valstspilsētas vadību, Ventspils tehnikuma mācībspēkiem un audzēkņiem, dažādu nozaru uzņēmumiem un klātienē uzrunāt un uzklausīt Ventspils iedzīvotājus. Priecē, ka Ventspilī ir augsts nodarbināto skaits un tiek domāts, kā piesaistīt arvien jaunus cilvēkus un arī jaunas investīcijas. Protams, ka tradicionāli Ventspils ir pazīstama ar spēcīgu apstrādes rūpniecības nozari un transporta sektoru, kuru nenoliedzami ir ietekmējusi vēl nesenā pandēmija, gan Krievijas karš Ukrainā. Tādēļ svarīgi izmantot ostas teritorijas priekšrocības reģionos, lai attīstītu enerģētikas nozares projektus, veicinātu jaunu modernu rūpnīcu būvniecību un piesaistītu augsti kvalificētu darbaspēku. Vienlīdz svarīgi ir mērķtiecīgi Ventspils valstspilsētas ieguldījumi apkārtējās vides uzlabošanā, kas katram ventspilniekam sniedz arī kvalitatīvu darba un dzīves telpu,” vizītes noslēgumā pauda Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Vizītes ietvaros Valsts prezidents nolika ziedus pie piemiņas akmens „Jūrniekiem un zvejniekiem, kuru kaps jūras dzelme” un viesojās Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā.

Darba vizītes noslēgumā Valsts prezidents koncertzālē “Latvija” tikās ar Ventspils iedzīvotājiem.

81

Autors: Ventspils hronikas arhīvs

199

Autors: Margarita Zvejniece


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture