Ventspilī vizītē ierodas Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, iedzīvotāji aicināti uz tikšanos

1

Ceturtdien, 23.maijā, Ventspilī darba vizītē viesosies Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Vizītes sākumā, lai pārrunātu pilsētas aktualitātes, Valsts prezidents tiksies ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības vadību. Valsts prezidents ar delegāciju apmeklēs arī Ventspils uzņēmumus: komunālo transportlīdzekļu ražošanas uzņēmumu SIA “Bucher Municipal” un videospēļu aksesuāru ražošanas uzņēmumu SIA “Azeron”.

Savukārt, zinātnes centrā VIZIUM plānota diskusija ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes, Ventspils brīvostas pārvaldes un uzņēmumu pārstāvjiem par pilsētas un ostas aktualitātēm, sadarbības iespējām un risināmajiem jautājumiem.

Paredzēts apmeklēt arī jauno Piejūras brīvdabas muzeja ēku un nolikt ziedus pie piemiņas akmens „Jūrniekiem un zvejniekiem, kuru kaps jūras dzelme”.

Valsts prezidents vizītes laikā izmantos iespēju uzklausīt ventspilniekus un atbildēt uz jautājumiem: Ventspils Tehnikumā prezidentam paredzēta diskusija ar tehnikuma audzēkņiem, bet vizītes noslēgumā plkst. 17.00 koncertzālē “Latvija” notiks tikšanās ar pilsētas iedzīvotājiem, ko aicināts apmeklēt ikviens interesents.


3 comments

 1. Tikšanās

  Tikšanās, 23. maijs 2024 - 07:17

  Viesis tiek uzņemts ,lutināts.Ja ierodies pats-tiec galā saviem spēkiem.Patiess prieks par iespēju tikties ar valsts prezidentu.Joprojām ceru,ka varēšu tikties arī ar pašvaldības deputātiem un vadību.

 2. Rohthoff

  Rohthoff, 21. maijs 2024 - 13:20

  Kamdēļ virsraksts vēsta tagadnē ,,ierodas” (tātad šodien), bet tekstā jau nākotnes formā ,,viesosies” ? Jāraksta – ieradīsies!

  1. es

   Atbilde: Rohthoff

   es, 21. maijs 2024 - 13:35

   virsraksti parasti domāti, lai piesaistītu uzmanību. nav tik sensacionāli, kā nacionālā presē, bet Jūsu uzmanību vismaz piesaistīja 😉 un tad var izlasīt tālāk un saprast, ka nav pat nokavēts un var ieplānot arī piedalīties.


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture