Ventspilnieces pārstāv Latvijas izlasi Eiropas čempionātā kērlingā

1

18. novembrī, Esterzundā, Zviedrijā,  sāksies Eiropas čempionāts kērlingā sieviešu un vīriešu komandām, kas turpināsies līdz 26. novembrim.

Latvijas sieviešu izlase, kas vienlaicīgi no šīs sezonas ir Ventspils kērlinga klubu pārstāvošā komanda VKK/Blumberga- Bērziņa, startēs A līgā.  Komandas sastāvā ir Ventspils kērlinga klubā   kērlinga pamatus apguvušās  Santa Blumberga- Bērziņa (komandas skips) un Tīna Siliņa, viņu komandas biedrenes Ieva Rudzīte (vice skips), Katrīna Gaidule, Betija Gulbe un treneris Ritvars Gulbis.

Dāmas jau rītvakar sāks ar nopietnu pārbaudījumu pret Pasaules čempionēm šveicietēm. Sākotnēji desmit komandas – Dānija, Vācija, Ungārija, Itālija, Latvija, Norvēģija, Skotija, Zviedrija, Šveice un Turcija aizvadīs apļa turnīru, pēc tam četras labākās izspēlēs finālturnīru, bet divām neveiksminiecēm nākamajā  sezonā nāksies cīnīties B līgā.

Latvijas vīri  spēles uzsāks 19.novembrī,  cīnoties B līgā.   

https://worldcurling.org/events/ecc2022, Latvijas kērlinga asociācijas mājaslapā – www.curling.lv  un FB vietnē- https://www.facebook.com/latviancurling/


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture