Ventspils Maratona ietvaros notiks Bērnu skrējiens

1

17. septembrī Ventspils Maratona ietvaros notiks ne tikai maratona jeb 42,2 km, pusmaratona jeb 21,1 km, 10,6 km, 5 km, kā arī nūjošanas distances, bet arī bērnu skrējieni, kuros bērni atbilstoši savam dzimšanas gadam sacentīsies no 300 metru līdz 1000 metru distancēm 8 skrējienos.

Finišā katrs dalībnieks saņems maisiņu ar veselīgiem pārsteigumiem. Tāpat būs dažādi pārsteigumi – darbosies atrakcijas bērniem, līdzjutējus un sacensību dalībniekus priecēs popgrupa “Jūras akmentiņi” un grupa “Karakums”.

Bērnu skriešanas starti no plkst. 14:30, bet apbalvošana 15:30.

Visi tiek laipni aicināti uz Ventspili un reģistrācija www.sportlat.lv vai http://ventspils-maratons.lv/. Dalība bērnu skrējienā ir bez maksas.

Bērnu skrējiens organizēts Eiropas Savienības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.


0 komentāri


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture