Ventspils skolu kori sadziedāsies lielkoncertā

1

Valsts svētku priekšvakarā, 16. novembrī plkst. 18:00, koncertzālē “Latvija” notiks Ventspils skolu koru lielkoncerts “Mīļa mana tēvuzeme divu roku siltumā”.

Koncertā piedalīsies Ventspils skolu kori no 1. līdz 12. klasei, Ventspils Tehnikuma jauktais koris un Ventspils Mūzikas vidusskolas koris “Nošu planētas”, skanēs arī dziesmas, kuras būs 2025. gada XIII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. Koncerta īpašais viesis – ģitārists Kaspars Zemītis.

Ventspils skolu kora virsdiriģents ir Ints Teterovskis, kurš mācību gada sākumā saņēma Ventspils valstspilsētas domes pateicību par ieguldīto darbu Ventspils izglītības iestāžu muzikālo kolektīvu attīstībā un pilsētas kultūras dzīves bagātināšanā.

Ieeja koncertā ir ar ielūgumiem, bet ikvienam interesentam būs iespēja redzēt koncertu tiešsaistē ventspils.lv mājaslapā!


1 comment

 1. mamma

  mamma, 20:04 16. Novembris 2023

  Šoreiz koncertu nācās skatīties tiešraidē nevis klātienē.
  Biju ļoti vīlusies…
  Ja jau tiek nodrošināta tiešraide, tad vajadzētu padomāt arī par skaņu. Korus dzirdēt varēja ļoti švaki, pamatskaņa bija pavadījums, ģitāra un cilvēku sarunas zālē. Saprotu, ka koris netika apskaņots, tapēc arī tā. Tas sabojāja visu koncerta burvību, diemžēl. 🙁
  Padomājiet par nākamajām tiešraidēm!


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture