Ventspils Sporta skolas “Spars” sieviešu komanda startē Pullman Sieviešu basketbola līgā

1

Vakar, 13.oktobrī, sezonas pirmo spēli izbraukumā aizvadīja jaunizveidotā sieviešu basketbola komanda Ventspils Sporta skola “Spars”. Pēc 15 gadu pārtraukuma ventspilnieces atgriezās Pullman Sieviešu basketbola līgā svinot uzvaru pār BJBS Rīga/Jugla komandu ar rezultātu 61:70.

Spēles pirmā ceturtdaļa tika aizvadīta līdzvērtīgi, noslēdzot to ar rezltātu 13:15, ventspilniecēm par labu. Cīņā par punktiem tik pat spraigā gaisotnē tika aizvadīta spēles otrā ceturtdaļa (26:31). Trešo ceturtdaļu Ventspils komanda noslēdza ar 11 punktu pārsvaru (43:54), taču BJBS Rīga/Jugla komanda ceturtās ceturtdaļas vidū spēja šo pārsvaru samazināt līdz 5 punktiem (52:57). Lai arī ventspilnieces zaudēja ceturto ceturtdaļu, tomēr tas neliedza noslēgt spēli ar uzvaru 61:70.

Ar skaistu double-double jeb 35 gūtiem punktiem un 12 atlēcošajām bumbām Ventspils Sporta skolas “Spars” komandā izcēlās Martina Bertāne. Otrā rezultatīvākā Ventspils spēlētāja ar 12 gūtiem punktiem bija Kristīne Hodzijeva. Annija Zvirgzdiņa guva 7 punktus un izcēlās ar 14 atlēcošajām bumbām.

Ventspils Sporta skolas “Spars” sieviešu komandā tika pieteiktas 11 spēlētājas, komandas galvenais treneris Roberts Prūsis, savukārt par komandas kapteini tika iecelta Annija Zvirgzdiņa, kura ir uzņēmusies arī menedžeres pienākumus.

Kopumā Pullman Sieviešu basketbola līgā startē 9 komandas, kuras līdz 12.martam sacentīsies divu apļu turnīrā. Plānots, ka 17.-19. martā  četras labākās komandas izspēlēs Final 4 turnīru, kur tiks noskaidrota Pullman Sieviešu basketbola līgas uzvarētāju komanda.