Atbildes uz iedzīvotāju jautājumiem

Atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem par tēmu “Nodarbinātība Ventspilī – uzņēmējdarbības veicināšana, investīcijas un attīstība” – uz iedzīvotāju jautājumiem atbildēs: Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš; Ventspils valstspilsētas pašvaldības Pilsētas attīstības jautājumu komitejas priekšsēdētāja Kristīne Lemberga.

Atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem par tēmu “Pilsētas labiekārtošana un infrastruktūras attīstība” – uz iedzīvotāju jautājumiem atbildēs: Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Aigo Gūtmanis;​​​​​​ Pašvaldības iestādes “Ventspils Komunālā pārvalde” direktors Andris Kausenieks.

Atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem par tēmu “Izglītība Ventspilī – vietas bērnudārzos, skolu labiekārtošana un interešu izglītības piedāvājums” – uz iedzīvotāju jautājumiem atbildēs: Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš; Ventspils Izglītības pārvaldes vadītāja Jana Bakanauska; Ventspils Augstskolas rektors Andris Vaivads.

Atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem par tēmu “Tūrisms, aktīvā atpūta un kultūra Ventspilī – plānoto pasākumu un atpūtas piedāvājums” – uz iedzīvotāju jautājumiem atbildēs: Pilsētas attīstības jautājumu komitejas priekšsēdētāja Kristīne Lemberga; Ventspils Kultūras centra direktors Māris Valtenbergs.

Atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem par tēmu “Interešu izglītības piedāvājums Ventspilī un VIZIUM aktualitātes” – uz iedzīvotāju jautājumiem atbildēs: Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs  Jānis Vītoliņš; Ventspils Digitālā centra direktore Elīna Kroņkalne.

Atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem par tēmu “Veselības aizsardzība Ventspilī – speciālistu piesaiste, rindu jautājums un veselības aprūpes kvalitāte”– uz iedzīvotāju jautājumiem atbildēs: Ventspils valstspilsētas pašvaldības Veselības aizsardzības komisijas priekšsēdētājs Guntis Blumbergs; Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis.

Atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem par tēmu “Ventspils ekonomiskā darbība – rūpniecības nozares attīstība, dzīvojamais fonds, iedzīvotāju piesaiste, uzņēmējdarbības atbalsts” – uz Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs  Jānis Vītoliņš; Uzņēmējdarbības veicināšanas komisijas priekšsēdētāja Kristīne Lemberga.

Atbildes uz jautājumiem krievu valodā

Video arhīvs

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture