15. septembrī Ventspils poliklīnikā konsultēs Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas flebologs Andrejs Vanags

1

septembrī Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs flebologs Andrejs Vanags. Lai pierakstītos uz konsultāciju, jāsazinās ar Dr. Mauriņa Vēnu klīniku.

Konsultācijas laikā speciālists ar pacientu aprunājas, veic duplekssonogrāfijas izmeklējumu un izveido ārstēšanas plānu. “Statistiski katram trešajam cilvēkam var būt varikozas vēnas, estētiskas problēmas vēl biežāk – līdz pat 80% cilvēku. Daži vēlas izārstēt vēnu slimību, citi – uzlabot to vizuālo izskatu,” stāsta flebologs A. Vanags. Lai iegūtu papildu informāciju un pierakstītos uz flebologa konsultāciju Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar Dr. Mauriņa Vēnu klīniku, zvanot uz tālruņa numuru 67 374747. Iegūt vairāk informācijas un elektroniski pierakstīties uz vizīti pie flebologa var klīnikas tīmekļvietnē www.venucentrs.lv.

Flebologa konsultācija Ventspils poliklīnikā ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 65 eiro. Izveidojot Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas Privilēģiju karti (to bez maksas var izdarīt klīnikas tīmekļvietnē), vizīte maksās 55 eiro.

Medicīnas doktors ķirurgs, flebologs A. Vanags absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti, 2007. gadā ieguvis ķirurga sertifikātu, 2010. gadā – medicīnas zinātņu doktora grādu. Stažējies Puatjē Universitātes klīnikā Francijā. Ārsts ir Latvijas Ķirurgu asociācijas biedrs, Latvijas Zinātņu Padomes eksperts kopš 2012. gada. Zināšanas regulāri papildina Eiropas un pasaules līmeņa kongresos un kursos.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture