Aicina uzdot jautājumus par atkritumu apsaimniekošanas kārtību Ventspilī

1

Vēloties apzināt un apkopot iedzīvotājiem aktuālus jautājumus par atkritumu apsaimniekošanas kārtību Ventspilī, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina klientus līdz š.g. 30. septembrim iesūtīt uzņēmumam sev interesējošos jautājumus.

PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” regulāri informē iedzīvotājus par aktualitātēm atkritumu apsaimniekošanā, tostarp par izmaiņām un jaunumiem, kas attiecas gan uz sadzīves, gan šķiroto atkritumu apsaimniekošanu. Vairums tematu nepaliek bez ievērības. Uzņēmumam tiek adresēti jautājumi, komentāri un arī kritika, kas liecina par to, ka Ventspils iedzīvotājiem atkritumu apsaimniekošanas jautājumi ir aktuāli.

Ņemot vērā to, ka ziņu portālos un sociālajos tīklos komentāru sadaļā tehniski ne vienmēr iespējams detalizēti atbildēt uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem, kā arī uzņēmuma sniegtās atbildes nav apskatāmas vienkopus, PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina iedzīvotājus līdz š.g. 30. septembrim iesūtīt sev interesējošos jautājumus par atkritumu apsaimniekošanas kārtību Ventspilī. Iedzīvotāju iesūtītie jautājumi tiks apkopoti un kopā ar sagatavotajām atbildēm publicēti uzņēmuma mājas lapā www.vlk.lv, lai vienkopus būtu pieejami ikvienam. Jautājumus lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi [email protected].

Ikdienā jautājumu un neskaidrību gadījumos aicinām sazināties ar PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”, zvanot pa tālr. 63626920 vai sūtot ziņu uz e-pasta adresi [email protected].


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture