Aizvadīts Ventspils atklātais čempionāts boksā

1

Olimpiskā centra “Ventspils” boksa zālē noslēdzies Ventspils atklātais čempionāts boksā, kurā piedalījās gan iesācēji, gan pieredzējušāki bokseri (2005. – 2015. gadā dzimušie) no Rīgas, Liepājas, Jelgavas un citām Latvijas pilsētām. Mūsu pilsētu pārstāvēja bokseri no Ventspils boksa kluba un sporta kluba “Favorīts”.  

Sacensībās piedalījās 66 sportisti (33 pāri), kuru vidū bija 8 Ventspils boksa kluba un 3 sporta kluba “Favorīts” sportisti. Dalībnieki tika sadalīti pa pāriem atbilstoši meistarībai, pieredzei, vecumam un svara kategorijai. Par uzvarētājiem savās vecuma grupās un svara kategorijās kļuva Ventspils boksa kluba bokseri Dominiks Adamovičs, Prohors Grišunins, Vitālijs Tihonovs, kā arī sporta kluba “Favorīts” sportisti Leons Likovs un Nikita Likovs.

Otrajā vietā ierindojās VBC bokseri Danils Gribanovs, Ruslans Sokolovs, Daniels Gūtmans, Markuss Uibo, Prestons-Roberts Lukša un Roberts Grigorjevs (Sporta klubs “Favorīts”).

Labākie dalībnieki visās vecuma grupās tika apbalvoti ar medaļām un diplomiem.

Sacensības organizēja Ventspils boksa klubs treneri Sergejs Fetiskins un Nikolajs Grišuņins un tās notika ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture