Akcijas #IZNĀCNOSKOLAS pasākums bērniem “Solis rudenī”

1

Svētdien, 25. septembrī, plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā ar Ventspils 2. vidusskolas dalību un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” ar Ventspils 3. pamatskolas dalību, akcijas #IZNĀCNOSKOLAS ietvaros norisināsies pasākums ģimenēm ar bērniem “Solis rudenī”.

Akcijas ietvaros Ventspils 2. vidusskola un Ventspils 3. pamatskola atklās savus skolotājus, skolniekus, talantus, daudzveidīgos pulciņus un citas varēšanas ārpus skolas sienām. Būs jautras spēles, dejas, dziesmas, radošās darbnīcas, kā arī rudenīgs fotostūrītis.

Bērnu pilsētiņā radošo aktivitāšu piekritēji, eksperimentējot ar krāsām un dizainiem, varēs veidot rudens talismanus, savukārt, tie, kam tuvākas sporta aktivitātes – būs iespēja piedalīties jautrās, aktīvās spēlēs.

Bērnu parkā “Fantāzija” paralēli skolēnu, skolotāju un vecāku priekšnesumiem, būs iespēja veidot rokdarbus no dabas materiāliem, piedzīvot flešmobu, piedalīties atrakcijās ar lielām bumbām, kā arī Faceart darbnīcā tikt pie skaisti apgleznotām sejām.

Pasākumu organizē Ventspils Kultūras centrs, Ventspils 2. vidusskola, Ventspils 3. pamatskola, atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Bezmaksas pasākums.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture