Apbalvoti fotokonkursa “Mazulis sagaida zelta rudeni Ventspilī” uzvarētāji

1

27. janvārī notika programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” ietvaros organizētā fotokonkursa “Mazais ventspilnieks” trešā ceturkšņa tēmas “Mazulis sagaida zelta rudeni Ventspilī”  uzvarētāju apbalvošanas pasākums.

Fotokonkurss “Mazulis sagaida zelta rudeni Ventspilī” norisinājās no 2022. gada septembra sākuma līdz pat 2022. gada novembra beigām, kur ikviens tika aicināts iesūtīt fotogrāfijas, kurās ir bērns vecumā līdz 3 gadu vecumam (ieskaitot), sagaidot krāšņo rudeni Ventspilī. Konkursa nosacījumi paredzēja, ka katrs dalībnieks varēja iesniegt ne vairāk kā 1 fotogrāfiju atbilstoši noteiktajai tēmai.

Kā ierasts, iesūtītās fotogrāfijas vērtēja šim mērķim īpaši izveidota programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” žūrijas komisija. Priekšroka tika dota tām fotogrāfijām, kurās bija iekļauti dažādi Ventspils pilsētas atpazīstamības objekti, parādot Ventspils pilsētas atpūtas un tūrisma iespējas, kā arī tika ņemta vērā atbilstība noteiktajai tēmai, fotogrāfiju oriģinalitāte un kvalitāte.

Dāvanu kartes Ūdens piedzīvojuma parka apmeklējumam, ziedus un pašvaldības sarūpētās naudas balvas saņēma pirmo trīs vietu ieguvēji. Visaugstāko žūrijas komisijas novērtējumu saņēma māmiņas Agneses iesūtītā meitiņas fotogrāfija, tāpat žūrijas komisijas simpātijas iekaroja un otro vietu ieguva māmiņas Artas iesūtītā meitiņas fotogrāfija, kā arī māmiņas Litas iesūtītā dēliņa  fotogrāfija ieguva trešo vietu žūrijas komisijas balsojumā.

Žūrijas komisija un Ventspils Sociālais dienests izsaka pateicību visiem konkursa dalībniekiem par skaistajām iesūtītajām bildēm un atsaucību.

Nākamais fotokonkurss norisināsies līdz par februāra beigām. Tā tēma – “Mazuļa ziemas prieki Ventspilī”. Fotokonkursa noteikumi paliek nemainīgi – konkursā tiek aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem vecumā līdz 3 gadiem (ieskaitot), atspoguļojot ziemu Ventspilī pie dažādiem pilsētas atpazīstamības objektiem.

Informāciju par aktualitātēm un jaunumiem atradīsiet pašvaldības portālā  https://www.ventspils.lv  sadaļā “Mazulim draudzīga pilsēta”, mājas lapā https://labklajiba.ventspils.lv/, kā arī “Ventspils – mazulim  draudzīga pilsēta” Facebook lapā.

14

Autors: Ventspils hronikas arhīvs


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture